VIDEOvizitka je skvelý nástroj na predstavenie sa potenciálnemu zamestnávateľovi

VIDEOvizitka za 299.- Eur bez DPH

ČO všetko dostanete: 

 • VIDEOvizitka
  vo formáte MP4, môžete ju použiť kdekoľvek a kedykoľvek na sociálnych sieťach a webe
 • Váš motivačný list
  Dostanete návod, čo by v texte malo alebo nemalo byť. Budete mať aj písanú verziu textu, ktorý môžete použiť na poslanie mailom aj s priloženou fotografiou. Text je pripravený personálnou agentúrou.
 • Biznis fotografia
  Jednoduché biznis fotenie, na bielom pozadí, v najčastejšej forme, ktorá sa používa ako formálna fotografia. Dostanete 2 ks vyretušovaných fotografií vo veľkom rozlíšení v JPEG formáte.
 • Predprodukčná príprava
  Pred samotným fotením a točením dostanete PDF-ko, s tým,čo mať oblečené , ako prísť na fotenie, na čo nezabudnúť. Text je najdôležitejšia časť, preto text, ktorý budete hovoriť, budete mať dokončený pred samotným točením. S tým Vám samozrejme pomôžeme.
 • Termín
  Termín produkcie si dohodneme tak, aby Vám to vyhovoval. Časovo sa zmestíme do menej ako dvoch hodín.
 • Postprodukčné poradenstvo
  Poradíme Vám, kam VIDEOvizitku na NET zavesiť, ako uverejniť príspevok na FB, INST či LinkedIne.

Pošlite nám mail, aby sme Vám mohli vystaviť zálohovú faktúru. Po úhrade dostanete inštrukcie, kde sa dozviete všetko potrebné a dohodneme si s Vami termín, ktorý Vám bude vyhovovať.  

Do správy prosím uveďte Vaše údaje , ktoré budú ako fakturačné: meno a adresu. V prípade, že faktúra bude na firmu prosíme aj o IČO , v prípade plátcu DPH aj DIČ DPH.

   Ďakujeme a Tešíme sa na Vás. 🙂  

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia Vašej požiadavky. Zásady spracovania osobných údajov

Komu je VIDEOVIZITKA určená?

Každý, kto ma záujem o nové zamestnanie, by sa mal zamestnávateľovi predstaviť. Môže to urobiť motivačným listom, ku ktorému je priložená fotografia alebo to môže byť videovizitka. Nezabúdajte, že máte na zachytenie pozormosti iba niekoľko sekúnd. A funguje tu princíp náklonnosti. Ak hľadáte prácu, je fajn,video dať na profil sociálnych sietí, minimálne na LinkedIn.